Selena Gomez’in Tuhaf 7 Sırrı

Bir çok filmde oynayan ve aynı zamanda ünlü bir şarkıcı olan Selena Gomez’in de her insan gibi bazı sırları vardır ve bu sırları pek çok insan bu sırları öğrenmek ister. Sırlar açığa çıktığı zaman güzel olmaktadır. Şimdi Selena Gomez’in yedi yedi tuhaf sırrını açığa çıkaralım.

1.Pizzada Sevdiği Kısım

Herkes pizzada malzemenin bol olduğu kısmı severken Selena Gomez pizzanın kenarda olan sert kısmını sevmektedir. Bunu sevmesinin sebebini ise sert kısımlarının çıkardığı çıtır çıtır seslere tadının verdiği zevke bağlıdır.

2.İnstragram Hesabının Kullanıcısı

Bir çok ünlü instagram hesabını asistanlarına teslim ederken Selena Gomez tıpkı bir halk insanı gibi kendisi yönetmektedir. Şu an instagramın kendisinde yarattığı depresyondan dolayı instagramını asistanlarına teslim etmiştir ve bunun bir diğer sebebi olarak instagramın özgüveni zedelediğini işaret etmiştir.

3.Düzenli Limon Tüketimi

Bir çok insan limon yiyen insan görmeye dayanamaz iken Selena Gomez limonun üzerine tu< dökerek gün içerisinde büyük bir iştahla sık sık tüketmektedir.

4.Evde Takılmaya Olan Sevgisi

Bir çok insan evden çıkmak için bahaneler arar iken Selena Gomez evde kalmak için bahaneler ararmış. Bu yüzden ona sürekli ev kuşu diye hitap edilirmiş.

5.Büyüdüğü Mekan

Bu kişinin altında meğer bir Los Angeles deki serseri bir ortamdan gelen bir kız yatıyormuş. Çocukluğu buruk bir şekilde geçen Selena Gomez mahallede sürekli serseri diye tabir edilen çocuklarla çocukluğunu geçirmiştir.

6.Selena Gomez’in İlk Aşkı ce En büyük Aşk Acısı

12 yaşındaki çocuğun biriyle sevgili olması fazla tuhaf gelse de Selena Gomez on iki yaşında iken ili sevgili olma deneyimini yaşamıştır. Bu deneyimi beraber yaşadığı kişi ise kendisi gibi oyuncu Dylan Suprrouse dir. Selena Gomez ilk zamanlar ilk aşkı Justin Bieber ile gündeme düşmekteydi. İkili uzun ve inişli bir çıkış sonrası ayrıldı ve Selena Gomez bunun sonucu büyük bir aşk acısı çekmiştir.

7.Kendisine Yöneltilen Soruya Verdiği Cevap

Katıldığı bir programda kendisine yöneltilen ”Bir büyücü olsan ne yapmak isterdin?” sorusuna ”Acıktığım anda önüme yemek getirme gücüne sahip olmak isterdim.” diyerek yemeğe olan düşkünlüğünü gözler önüne sermiştir.