Adriana Lima Hakkında Duymadığınız İlginç Bilgiler

Dünyanın en güzel mankeni olarak geçen Adriana Lima nın güzelliği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Peki, Adriana Lima hakkında bilmediklerimiz var mı? Elbette vardır . Hatta bazı bilgiler var ki bu bilgiler insanı hayret içinde bırakmaktadır.

-Adriana Lima Otuz Dokuz Yaşındandır

Bu kadar genç bir görünümün ardındaki gerçek aslında onun bin dokuz yüz seksen bir doğumlu olması. Şu an otuz dokuz yaşında olan ünlü Victoria secret mankeni gençliğini ve güzelliğini düzenli su tüketimi, düzenli ve dengeli beslenme, fitness ve doğal yağlara borçlu.

-En Sevdiği Renk Kırmızı

Ünlü mankenin en sevdiği renk aslında tahmin edildiği gibi tutkunun rengi kırmızı. Koyu kırmızı renk tonları hemen hemen tüm kıyafet, aksesuar ve makyaj ürünlerinde tercih ediyor ki birçok makyaj firmasında kırmızı rujlu pozları onun bu renge hayran olduğunun kesin olduğunu ön plana çıkarıyor.

-Çocukken İstediği Meslek Doktorluktu

Kulağa tuhaf gelecek olsa da bu kadar bu mavi gözlü mankenin çocukken olmak istediği doktor olmak. Şüphe yok ki doktor olması demek manken olmasını değiştirmez.

-Okulda Katıldığı Yarışmalar Sonucunda Doktorluğu Arka Plana Atmış

Daha çocukken okulda katıldığı bir kaç güzellik yarışmasında birinci olmuş ve ona gelen mankenlik teklifleri sonucunda doktorluğu arka plana atarak manken olmaya karar vermiş.

-Türklere ve Türkiye’ye Büyük İlgi Duymaktadır

Tam bir Türkiye aşığı olan Adriana Lima bir zamanlar Türk iş adamı Metin Hara ile sevgili olmuş ve Türkiye’ye gelmiştir. Hatta Acun Ilıcalının 2007-2010 yılları arasında sunduğu var mısın yok musun? yarışmasına ve Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Şov adlı programlara da konuk olarak katılmıştır. Şu an Türk adamı Emir Uyar ile bir birliktelik yaşamaktadır.

-2006 Yılında Dünyanın En Güzel Kadını Olarak Seçildi

2006 yılında GQ dergisinin yaptığı anketler sonucunda dünyanın en güzel kadını olarak seçilmiş ve böylece bazı mankenleri kıskandırarak bir nevi düşman çatlatmıştır.

-Bir Çok Hayır Kurumuna Üyeliği Bulunmaktadır

Bir çok ünlü kazandığı paraları har vurup harman savurur iken Adriana Lima ise servetinin bir kısmını düzenli olarak hayır kurumlarına başvurmaktadır. Bunu bir çok Amerika ve Türkiye Gazeteleri dile getirdi ve bu sayede tüm dünya üzerinde Adriana Lima sevgisi arttı ve sevgi, övgü mesajları Adriana Lima ya iletildi.