Arda Turanın eşi Aslıhan Doğan Turanın Paylaşımına rekor beğeni yağdı

Sosyetik güzel aslıhan doğan turan, sosyal medya üzerinden oğulları hamza arda ve asil aslanla paylaşım yaptı. Hamza Arda’nın annesinin elini öptüğü fotoğrafa sosyal medya takipçilerinde beğeni ve yorum yağmuru yağdı.

Aslıhan Doğan Turan oğulları Hamza Arda ve Asil Aslanın paylaşımlarına devam ediyor. Sosyal medya hesabını kapalı kullanan Aslıhan Doğan, son zamanda oğullarını paylaşmaya başladı. Takipçilerinin de hoşuna giden bu paylaşımlara bir yenisini ekledi. İki oğlunun da olduğu fotoğrafta ise Hamza Arda elini öpmesi ile dikkatleri üzerine çekti.

ARDA TURAN’DAN GALATASARAYLI PAYLAŞIM

Futbolcu Arda Turan’dan beklenen paylaşım geldi. Oğulları Hamza ve Asil Aslana Galatasaray formasını giydirerek sosyal medyada paylaştı. Turan yıllar önce bir röportajında Galatasarayın her zaman tuttuğu bir takım olduğunu ve bir gün yeniden oraya geri dönmek istediğini belirtmişti. Ünlü futbolcunun o hayali gerçekleşti.

Arda Turan geçtiğimiz aylarda ikinci oğlu asil aslanı kucağına aldı. Turan babalığın kendisine çok ama çok iyi geldiğini dile getirdi. televizyon programlarına röportaj yapan Arda Turan eskiden yaşanılan bayramları çok özlediğini o günleri iki gözle arar olduğunun altının çizidi. Aile kavaramının her zaman kendisinde çok farklı bir önem taşıdığını her zaman dile getiren Arda Turan çocuklarının eşi Aslı Doğan Turanı olgun bir insan yaptığınıu ve onlara çok değer verdiğini kameralara söyledi.

Ünlü futbolcu Arda Turan ile Aslı Doğan, henüz yeni ikinci çocuğu kucağına almasına rağmen hız kesmeden anne olmak istediğini açıkladı. Doğan, eşiyle ilk tanıştığı zamanlarda beş çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti.

Aslıhan doğan, Pelin Karanın sosyal medya programına konuk oldu. Doğan, evine dair bilinmeyenleri paylaştı. Dolabının toplam değeri neredeyse bir milyon Tl değerinde olan on adet çantası ve beş yüz bin TL lik stiletto ve spor ayakkabılarıyla servet değerindeki dolabı izleyenleri şaşırttı.

Dolaba sığmayan kıyafetlerini annesini evine gönderdiğini ya da bavula koyup kaldırdığını söyleyen Aslı Doğan, yeni aldığı kıyafetleri ancak doğumdan sonra giyile bileceği bir sürü kıyafetlerin de hazır olduğunu söyledi ve izleyiciler ile paylaştı.

işte Aslı Doğan Turan’ın bazı çantaları dolabında bulunan yukarıdaki çantaların fiyatı sadece on adet bir milyon tl lik bir değer kapladığının altını çizen Aslı Doğan Turan bazı stiletto ve ayakkabılar da bir kaç tanesinin değerinin beş yüz bin tl lik değer oluduğunu söyledi izleyenlerin büyük dikkatini çeken elbiseler gören herkesi hayran bıraktı.