ESRA EROL FERDİ KARAKUŞUN PAYLAŞIMLARI HERKESİ DUYGULANDIRDI

Geçtiğimiz haftalar Esra Erol’a eşinin çocukları ile birlikte komşusu Cengiz’e kaçtığını ifade etmiş.

Bunun üzerine Esra Erol’un programına getirdiği Esra, Cengiz’i sevdiğini ve 6 aylık kızlarının babasının Cengiz olduğunu söylemişti. Tabii ki Ferdi buna inanmak istememiş ve çocuk için DNA talebinde bulunmuş.

Ancak gelen sonuç Esra’nın dediği gibiydi çocuk Cengiz’in çocuğuydu.

Esra ve Cengiz’in ilişkisi olduğunu öğrenmesine rağmen Ferdi karısından boşanmak istemediğini dile getiriyordu.

Ve hepimizin dikkatini çeken sosyal medya geniş yankı uyandıran bu olayın ardından Ferdi Akkuş’un oğlu ile olan paylaşımları herkesi duygulandırdı. Ferdi karakuş küçük çocuğun abi dediği Cengiz’den olduğunu öğrenince programında yıkılmıştı. Ardından da oğlu ile bazı paylaşımlar yaptı

Tüm yaşananlardan sonra bile Ferdi Cengiz’e suçlamalar yapıyor Esra’nın onu istemediğini tehtide mâruz kaldığını ve bunları zorla söylettiğini savunan Ferdi tüm herşeyi benimsedi.

Olaylara bakıldığı zaman Ferdiyi sütten çıkmış ak kaşık sanılıyor ama Ferdi eşi Esraya şiddet uygulayan hakaretler eden birisiymiş.

Ferdi artık tek yaşam sevincinin oğlu olduğunu söylüyor sosyal medya kullanıcıları ise bu olayın sonucunun daha kötü yerlere gidebileceğini konuşuyor. Oğlu ile güzel vakitler geçirmeye çalışan baba umarım tüm bu olayların ardından kötü bir karar almaz veya kötü bir sonuç yapmaz oğlu ile güzel günler yaşar geleceğine bakar.

Esra canlı yayında tüm olanları anlatırken bile onun hala kendisini seviyor zanneden Ferdi onun suçlu olduğunu kabul edemiyor kendine yediremiyordu tüm bu yaşananları Cengiz’in zorla yaptığını iddia ediyor Esra hepsini yalanlıyordu. Öz kızı zannettiği kişi 6 aydır yüzüne bakan Cengiz’in kızı imiş bunu duyan Esra Erol izleyicileri göz yaşlarına Sakıp çıkamıyor göz yaşlarını tutamıyor ve bu yaşanılan şok karşısında ağlıyorlardı.

Sosyal medya kullanıcıları Ferdiye destek çıktı oğlu ile güzel günler yaşayacağı kanısını Ferdiye öğrettiler. (

Bu yazıda Esra Erolda yaşanan şok yaratan Ferdi Esra olayını açıklamış olduk…

Herkesin dilinde olan Ferdi Karakuşun sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar izleyicileri bir daha duygulandırdı sosyal medya kullanıcıları bu fotoğrafları konuşuyor işte Ferdi karakuşun oğlu ile paylaştığı duygusal fotoğraflar bunlar